UZIN 100 godina postojanja

Proslava povodom 100 godina postojanja

Kompanija UZIN u 2011. godini proslavlja 100 godina uspešnog poslovanja.
Kao sastavni deo grupacije UZIN i njen predstavnik na tržištu Srbije, Unihem trading je povodom ovog značajnog jubileja organizovao proslavu. Ovaj svečani dogadjaj održao se 1.oktobra u prelepom ambijentu restorana ,,Devetka” na Košutnjaku.

Ovom skupu su prisustvovali naši mnogobrojni poslovni partneri i prijateliji firme koji su doprineli da ova proslava protekne u veoma lepoj  atmosferi. Na početku, pozdravni govor je održao vlasnik firme gospodin Aleš Slavec. Gostima je poželo puno sreće u budućem životu i radu, kao i nastavak medjusobne uspešne saradnje. Posebno je naglasio da će se sledeće godine navršiti 10 godina od osnivanja Unihem Tradinga i početka rada na tržištu Srbije.

UZIN 100 years - Unihem Trading d.o.o.
UZIN l A Brand of UFLOOR Systems

www.uzin.rs

[yarpp]

UZIN UTZ Srbija d.o.o.
Bulevar Peka Dapčevića 43, 11010 Beograd
T: +381 11 3989 050
F: +381 11 3989 088
office@unihem.rs
www.uzin.rs

Prethodni tekstEkskluziva iz Italije na jednom mestu
Sledeći tekstTrendovi u parketima-parketi u trendu
Već više od 60 godina, robna marka UZIN predstavlja sinonim za profesionalno polaganje podnih obloga kao i za proizvodnju veznih materijala za izvođenje i/ili sanaciju podova. Profesionalni sistemi za polaganje svih vrsta podnih obloga (mase za izravnavanje, sistemi zaštite od vlage, lepkovi za tekstilne, elastične i drvene podne obloge) čine asortiman proizvoda i sistemskih rešenja namenjenih modernom podopolagaču.